Ev Dekorasyon Fikirleri

Maskülen Tarzda Dekore Edilen Ev Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız evimiz yine bir maskülen tarz dekorasyon örneği. Evimizde genel sadece siyah ve griye yakın bir beyaz renk kullanılmış. Ayrıca evdeki diğer göze çarpan özellik cam kullanımına ağırlık verilmiş. 

Evimiz oldukça sade ve modern dekorasyona sahip. Evin iç alanında gereksiz ya da fazladan bir tane bile eşyaya rastlamak mümkün değil.

Evde kullanılan siyah ve nötr renklerle beraber mobilyaların çizgileri evimize maskülen hava katmış. Evimizde ayrıca göze çarpan nokta televizyonun yanında duran farklı tasarıma sahip ses sistemi, evin genel dekorasyonuna çok uygun olmuş.

Evimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maskülen Tarzda Dekore Edilen Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir