Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern ve Farklı Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle Berlin’ de bulunan sevimli, sıcak ve farklı dekorasyona sahip modern bir evin görüntülerini paylaşacağız. Evimizde zıt eşyalar bir birleriyle mükemmel uyum içinde ok zevkli bir şekilde kullanılmış.

Evimize koyu griler hakimken canlı ve parlak renkler ile ev dekorasyonu hareketlendirilmiş.

Örneğin bu oda farklı çizgilere sahip bir berjer, piknik masası görünümlü bir yemek masasıyla aynı alanda kullanılmış ve iki eşyada da ayak şekilleri benzerliğiyle uyum sağlanmış. Ayrıca bunların yanında mutfak dolaplarında kullanılan pembe renk ise odayı bam başka bir şekle büründürmüş.

Sizler de ilgin ve bir o kadar güzel bir ev dekorasyonuna sahip olmak ist,yorsanız resim galerimizi ziyaret ederek, kendi evinizde uygulayacağınız güzel fikirlere sahip olabilirsiniz.

Modern ve Farklı Ev Dekorasyon Örneği  Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir