Ev Dekorasyon Fikirleri

Farklı Tarzı ile Dikkat Çekici Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız ev, dekorasyon konusunda hem sade hem de göz alıcı. Evimizde bir salon, bir oturma odası, çalışma odası ve yatak odası bulunuyor.

Ev genelinde en çok duvar dekorasyonları dikkat çekiyor. Mutfakta büyük çiçekli, banyoda altın sarısı duvar kağıtları kullanılırken evin diğer odalarında da duvar dekorasyonu için panolar kullanılmış.

Evimizde kullanılan renkler özenle tercih edilmiş. Parlak renklerle beraber, nötr renkler kullanılarak  renkler dengelenmiş.  Parlak sarılar, maviler, nötr renkler arasında göz alıcı durmuşlar.

Evimizin diğer odalarını da ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Farklı Tarzı ile Dikkat Çekici Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir