Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Şömineler

Şömine denilince akla hemen odunlar, baca gelir. Fakat artık o kadar çok çeşit şömine var ki ….

İster odunlu , ister elektrikli isterseniz de doğal gazlı yüzlerce modeli bulunmakta. Artık tasarım olarak da farklılaşan şömineler her türlü dekore edilmiş evlere uyum sağlayabiliyorlar.

Bir şömine sahibi olmaya karar verdikten sonra ne tür yakıtla çalışan bir model istediğinize karar vermelisiniz. Ardından da açık ateş sistemi yoksa kapalı (ısıya dayanıklı cam içerisinde ateş) ateş sistemimi istediğinize karar verin.

Bu noktaları belirledikten sonra şömine seçme işleminiz çok kolaylaşacak.

Dekorcenneti.com olarak her türden farklı modern şömine modellerini sizler için derleyip, seçim yapmanızı kolaylaştırmak istedik.

İşte modern şömine modelleri

Modern Şömineler Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir