Modern Salon Duvar Dekorasyonu Örnekleri

Modern dekorasyon örneklerine baktığımızda hepsinin kendine has bir tarzı ve yaklaşımı olduğunu görüyoruz. Kişiselleşen modern dünyanın bir getirisi olarak genel dekorasyon algıları dağılmış yerini herkesin kendi tarzı ve yorumuna bağlı özel dekorasyon yöntemlerine bırakmıştır. En evin önemli odalarından biri olan salon için modern salon duvar dekorasyon örneklerini kişiselleştirilebilir bir uslüpla sizler için bir araya getirdik. Salon dekorasyonunun tıpkı evin diğer bölümleri gibi, odaya ilk girdiğiniz andan itibaren sizi sarıp sarmalayan, eviniz ile o bağı kurmanıza yardımcı olan bir dekorasyon tarzında olması gerekir. Sakin ve huzurlu bir ev ortamında dekorastif malzemelerin önemi anımsanamayacak kadar fazladır. Mobilyalar, perdeler ve halılar derken sıra geldi duvarlara. Peki salon için duvar dekorasyonu nasıl olmalıdır, gelin bakalım.

Popüler salon dekorasyon önerileri

Sıfırdan bir salon dekorasyonu yaparken ilk olarak sorulması gereken soru şudur, nasıl bir dekorasyon? Tema ve konsepti belirlemeden önce kendinize bu soruyu sorun, konforlu ve sükunet dolu bir oda mı yoksa daha cesur çizgiler ile hazırlanmış hareketli ve tarz bir oda mı istiyorum. Bu sorunun cevabına göre bir tarz ve tema belirleyip onun doğrultusunda tüm dekoratif çalışmaları yapabilirsiniz. Sakin ve sükunet ağırlıklı bir salon için klasik koltuk takımlarından, tek renk perde ve halılar ile işe başlayabilirsiniz. Bu tarz bir salon dekorasyonunda duvarları büyük, doğal manzara tabloları ile süsleyerek ortamın havasını güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda yine duvar dekorasyonunda açık renk tonlarındaki çerçeveler içerisinde şık aile fotoğraflarından alanlar oluşturabilirsiniz. Duvar dekorasyonunun olmazsa olmazlarından duvar saatlerinin de bej rengi ya da krem rengi tonlarında olanlarını pastel renklerde çiçeklerle süslü saatleri tercih edebilirsiniz.

Daha iddialı bir salon duvarı için

Genç, enerjik ve dinamik ruhunuzun yansımalarını evinizin her köşesinde görmek mümkün. Salon ve oturma odalarınızı da bu ruhun etkisinde bırakan harika fikirler üretebilirsiniz. En sevdiğiniz renklerin ön çıktığı hareketli, sürrealist tablolar bu tarz bir salon duvar dekorasyonu için vazgeçilmezdir. Çeşitli baskı teknikleri ile hazırlanan bu tabloların çerçevesiz olanları, sadece görsel baskı olanlarını ya da dijital baskılı parlak olanlarını da bulabilirsiniz. Salon dekorasyonu hakkında daha fazla bilgi almak için 20 farklı salon duvar dekorasyonu yazımıza göz atabilirsiniz.

bahceli-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
beyaz-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
degisik-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
farkli-salon-dekorasyonu-ornekleri
gundelik-salon-dekorasyonu-ornekleri
havali-salon-dekorasyonu-ornekleri
klasik-salon-dekorasyonu-ornekleri
kocaman-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
koyu-renk0modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
l-koltukla-salon-dekorasyonu-ornekleri
mavili-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
modern-buyuk-salon-dekorasyonu-ornekleri
modern-krem-rengi-salon-dekorasyonu-ornekleri
modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
renkli-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
rustik-salon-dekorasyonu-ornekleri
sik-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
temali-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri
trend-salon-dekorasyonu-ornekleri
yazlik-modern-salon-dekorasyonu-ornekleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri