Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Salon Dekorasyonuna Sahip Ev Dekor Örneği

Bu yazımızda sizlerle yine çok şık bir ev dekorasyon örneği paylaşacağız. Bu evimizde klasik çizgiler ile modern çizgiler harmanlanarak oldukça şık bir birliktelik elde edilmiş.

Evimizde iki adet yatak odası, iki adet banyo, bir giyinme odası ve bir de açık mutfak bulunmakta.

Açık mutfak kısmını incelediğimizde oturma alanı kısmına, rahat fakat oldukça lüks ve şık bir salon dekore edilmiş. Koltuklarda açık tonlar tercih edilirken, ahşap tonları ile odanın dekorasyonu tamamlanmış. Mutfak kısmında aynı şekilde, mutfak dolapları beyaz iken mutfak masasında ahşap tonları tercih edilmiş. Ayrıca söz etmeden geçemeyeceğiz, mutfak masasının tasarımı oldukça dikkat çekici ve farklı.

Evimizde iki yatak odası olduğunu söylemiştik. Her iki odada da klasik ile modern çizgiler bir arada kullanılmış. Her iki alanda da çok şık yatak başlıkları tercih edilirken, en minimum düzeyde aksesuarlar kullanılarak, odanın odak noktası yatak başlıkları olarak kullanılmış.

Bu göz alıcı ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Modern Salon Dekorasyonuna Sahip Ev Dekor Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir