Genel Dekorasyon

Modern Ofis Tasarımları

Zaman geçirdiğimiz her yerin en şık en güzel alanlardan biri olmasını istiyoruz. Aslında zaman geçirdiğmiz yerler nasılsa bu kendimize verdiğimiz değeri, özeni gösteriyor. Yani güzel, şık temiz alanlar bize kendimizi daha iyi hissettiriyor. Aynı şekilde çirkin, pis ve özensiz yerler de kendimizi kötü hissetmemize sebep oluyor. Modern ofis tasarımları tam da bu sebeple ortaya çıkmış tasarımlardır.

Evimiz dışında hayatımızda en fazla zaman geçirdiğimiz diğer alanlar ofislerimiz yani iş yerlerimizdir. Durum böyle olunda da ofislerimiz dekorasyonu da en az evlerimizin dekorasyonu kadar önemli bir hale geliyor. Ofislerimizi evlerimiz gibi hissetmek için daha sıcak, daha samimi tasarımlar bulmaya çalışıyoruz. Daha verimli çalışabilmek için daha konforlu sandalyeler kullanıp daha konforlu masalar üretmeye çalışıyoruz. Modern ofis tasarımları yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak derecede modern, yenilikçi ve tarz tasarımlar ile dolu. Biz galerimizde son zamanların en güzel ve en yaratıcı tasarımlarını geniş geniş paylaşmaya çalıştık. Sonraki yazılarımızda ofis dekorasyonlarındaki tarzları ve bu tarzlar doğrultusundaki uygulamaları da sizler ile paylaşacağız.

Konforun ön plana çıktığı modern tasarımları kendine has tarzları içerisinde de görmek çok doğal. Ofis tasarımlarında konfor son derece ön plandadır. Ofis mobilyaları seçiminde veya ofis renk tonları seçiminde, pencerelerde kullanılacak perdelere kadar tüm ekipmanlar özenle seçilir. Açık rnekler veya mavi gibi açık ve soft renkler tercih edilir. Amaç yaratıcılığı desteklemektir. Bu tarz ofislerde başka farklı renklere de yer verilebilir ancak siyah gib koyu renkler genel olarak öne çıkarılan renkler değildir. Evlerimizde olduğu gibi ofislerimizde de artık daha doğal görünümler ortaya çıkarmaya çalşıyoruz. Şöyle ki bu yılın en trend ürünlerinden biri olan bambu ağaçları artık her yerde bulmak mümkün. Ofis dekorasyonunda bitkilere yer vermek bulunduğumuz alanın havasını hem fiziksel olarak değiştiriyor hem de ruhsal olarak. Beyaz ve beyaz gibi açık renk tonlarının ağırlıklı olduğu ofis dekorasyonlarında yeşil tonlarındaki çiçekler mükemmel birer tamamlayıcıdır.

Galerimizdeki örneklerde de bitki kullanılan dekorasyon örneklerine öncelik verdik.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir