Banyo Dekorasyon

Modern Duşakabin Fiyatları Ve Modelleri

Bundan 10 yıl öncesinde sadece lüks yaşamın bir parçası olan küvetler banyolar duşakabinler artık gelişen dünya ve yaşam şartları ile artık duşakabin sistemleri artık tüm evlerde bulunmaktadırlar.

Duşakabin Fiyatları

Daha öncesinde duşakabin fiyatları çok pahalı olmasından ve tasarım olarak çok imkan sunamamasından hatta 10 yıl öncesinde evlerde duşakabin camı yerine herkesin hatırlayacağı gibi duş perdesi ülkemizde kullanılmakta idi .

Günümüzde ise ister yapı marketlerde isterse şirketlerin kendi malzemelerini sattıkları showroomlarında her bütçeye göre her zevke hitap eden duşakabin modelleri  mevcut olmasından artık tüm evlerin banyolarında görülmekte hatta ve hatta duşakabin camı tasarımları ile banyomuzu sadece banyo yaparken değil harika bir görsel alan dekoratif bir tasarım için bile duşakabin modelleri bulmak ve bunları çok uygun duşakabin fiyatından bir araba fiyatlı duş sistemlerine kadar sauna duş sistemleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadırlar.

Gelin birlikte birkaç duşakabin modelini inceleyelim:

 Düz Duşakabin Modelleri

Duşunuzu değiştirmek istiyor ve fiyat olarak daha bütçenizi sarsmayacak bir ürün istiyorsanız bu tarz ürünler tam sizin için üretilmiş modellerdir. Bu modeller genel olarak bir duş tabanlığına sahip ve üzerinde mikadan üretilmiş duşakabin camı bulunan sadece ihitiyaçları karşılamak amaçlı üretilmiş modellerdir.

Desenli Duşakabin Camı Bulunan Duşakabin Modelleri

Bu duşakabin modelleri biraz daha fiyatları yüksek olmakla birlikte bir önceki düz modellerden tek farkı duş alırken vücudumuzun dışarıdan görünmesini engellemek amacıyla üretilmiş desenler veya buzlanma yapılmış mika ve özel duş camlarından üretilmiş duşakabin modelleridir.

Tabanı Bulunmayan  Duşakabin Modelleri

Tabanında özel bir malzeme bulunmayan duşakabinler iki amaçla üretilmektedirler. Birinci daha düşük bütçeli ailelerin sadece suyun tüm banyoya yayılmasını önlemek amacıyla kullandığı duşakabin camı takıp giderden suyun akmasına yardımcı olmak suyun dağılmasına engel olmak amacıyla üretilmiş duşakabin sistemlerdir. Bunların fiyatları gayet uygundur. Aynı tasarımın ikinci bir modeli ise evinizin dekorunu kendinize göre dizaynetmek veya daha güzel bir banyo dekorasyonu için tüm banyo seramiğini tüm banyoda uygulanarak banyoya dekoratif bir hava yaratmak amacıyla üretilmiş ürünleridir.  

Saunalı Duşakabin Modelleri

Bu tür ürünler daha fiyatları pahalı olup banyonuzun içerisinde size aynı anda sauna imkanı da sunabilen modellerdir.

Bu tür ürünler evine göre özel ölçülerde üretilmekte olup sizin dekoratif zevkinize göre tasarlanmaktadırlar.

Jakuzili  Masaj başlıklı Duşakabin Modelleri

Orta halli bir bütçe ile her eve yapılabilecek basitinden en detaylısına kadar planlanabilen ister masaj ister jakuzi isterseniz de müzik salonu olarak kullanabileceğiniz sizin isteklerinizle dekoratif zevkinizle tasarlanan modellerdir.

Özel Tasarım Duşakabin Modelleri

Bu ürünler tamamen sizin dekor zevkinize ve evinizin banyosunun tasarımına göre üretilen özel tasarım ürünler olması ve tek size özel üretilmesinden dolayı biraz maliyetleri yüksek olan duşakabin modelidir.  Ama eğer maliyet sorununuz yoksa evinizin banyosu sizin en sevdiğiniz köşesi olmaya aday tasarımlar vardır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir