Mutfak Dekorasyonu

Mermer Mutfak Tezgahları Yeniden Moda

Çok eskilerde kalan,artık yeni evlerde göremediğimiz, mermer tezgahlar 2014 yılı itibariyle yükselişe geçecek. 2014 yılı mutfaklarda renkler kadar mermer de moda.

Bizde mermer tezgahları unutanlar için hatırlatmak istedik. Mermer, mutfaklarda nasıl kullanılabilir. Görsel olarak nasıl görünür birlikte bakalım ve mermer tezgahları hatırlatalım istedik.

Modern dekorasyon anlayışı ile mermer tezgahlar terkedilse de mermer tezgahlar hem klasik mutfaklar için hem de modern mutfaklar aslında en iyi malzemedir. Mermerin kendine has ağır duruşu, lüksü ve zerafeti çağrıştırır.

Mermerlerin çeşitli renkleri mevcut olsa da en gözde olanları kesinlikle beyaz renklerde olanları oluyor. Mermer mutfak tezgahları hangi renkte tercih edilirse edilsin, bulundukları ortama şıklığın yanı sıra birazda drama ekleyerek daha çarpıcı görsellik katabiliyor.

Mermer tezgahların dezavantajına değinecek olursak, temizlikleri biraz zordur. Limon gibi bazı malzemeler mermer tezgahlar üzerinde kullanılırken oldukça dikkat etmek gerekir.

Mermer tezgahlı mutfak örneklerini görmek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mermer Mutfak Tezgahları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir