Ev Dekorasyon Fikirleri

Merdivenlerinizi Renklendirin

Merdivenler genel ev dekorasyonunda  genelde göz ardı edilen alanlardır. Merdivenler sadece üst kata çıkmak için aracı değildirler.

Merdivenler küçük alanlar olduğu için kendiniz çok kolaylıkla dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz

Sizlere fikir vermesi için beş farklı merdiven dekorasyonunu sizler için paylaşıyoruz.

merdiven dekorasyonu (1)Merdivenlerinizde aile fotoğraflarınızı sergileyerek çok sıcak bir alan oluşturabilirsiniz. Merdiven duvarında kullanacağınız çerçeveleriniz farklı tarzda farklı renklerde olursa daha hareketli bir alan elde edersiniz.

 

merdiven dekorasyonu (2)

Merdivenlerizi renklerle  hareketlendirebilirsiniz. Bunun tek ihtiyacınız olan boya ve bir tane fırça..İsterseniz bu resimdeki desenler oluşturun, isterseniz her basamağı farklı bir renkte boyayın. Hangisini tercih ederseniz edin, merdivenler renklendikçe eviniz ısınacak.

merdiven dekorasyonu (3)

 

Desenli merdivenleri seviyorsunuz ama resim yeteneğiniz yok mu ? Üzülmeyin duvar kağıtları ne güne duruyor. Beğendiniz bir duvar kağıdını merdiven basamaklarının dikey kısmına yapıştırın. Yeni merdivenleriniz 1 saatte hazır.

merdiven dekorasyonu (4)Merdivenlerinizin ışıklandırmasını korkuluklara dolayacağınız ışıklarla yapabilirsiniz. Bu ufacık etki merdivenlerinizi sıradanlıktan kurtaracaklar.

 

merdiven dekorasyonu (5)

 

 

Siyah ile sarının mükemmel uyumu…. Merdivenleri odak noktası haline getirmiş.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir