Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuklar İçin Boyama Masası

Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri hiç şüphesiz resim çizmektir. Çoğu anneler duvarlar, koltuklar ve mobilyalar çizildiği biraz şikayetçilerdir. Eğer sizde şimdi size tanıtacağımız masa gibi ürüne sahip olursanız. Evinizin her yerinin boyanma sorunundan büyük ölçüde kurtulabilirsiniz.

çocuk masası (1)

Masamızın yanında bulunan raflı ve hareketli sitem, boyama kitaplarının, kağıtların dağınıklığından bizi kurtardığı gibi çocuklarımızın resim yaparken ihtiyaç duyacakları her şey ellerinin altında olacak. Bu sistemin tek özelliği raflı olması değil. Üzerinde ki organizatör kutucuklar sayesinde kalemler, boyalar, silgiler kısacası ihtiyacı olacak bütün boya malzemeleri kolayca ulaşacakları yerlerde olacaklar.

çocuk masası (2)

Masamızın üzerinde diğer tarafta da organizatör kutular bulunmakta.

çocuk masası (3)

Bu boyama masasında her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Masanın üzerinde boyama yapılacak olan kağıdı sıkıştırmak için özel aparatlar bulunmakta. Ayrıca masanın altında bir adet de peçetelik kısmı bulunmakta.

çocuk masası (4)

Her hangi bir marangozda kolaylıkla yaptırabileceğiniz bu masayı hem siz hem de çocuklarınız çok sevecek. Duvarlarınız boyalardan kurtulurken, çocuğunuz özgürce hayal gücünü kağıtlara dökecek.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir