Genel Dekorasyon

Merdiven Altı Dekorasyon Örnekleri

Bulunduğumuz ortamlara dekorasyon yapılabilmesi için o yerin ofis, oda veya salon olması şart değildir. Yaratıcı fikirler her alanda uygulanabilir.

Akla gelmeyen yerlere örnek olarak merdiven altını tercih edebilir. Merdiven altı öyle şahane bir şekilde döşenir ki kullanışlı bir olabilir. Tripleks yada dubleks bir eviniz var ise en çok tercih bu yönde olur. Merdiven altına şık bir raf yada dolap düzenlenebilir, oda dışında kullanılabilir. Merdiven altına vestiyer şeklinde dolap yapılır ise ayakkabılarınızı muhafaza edilebilecek bir yer kazanılır. Merdiven altı dışında basamakları da kullanılabilir alternatif seçeneklerdendir. Basamaklar  açılabilir vaziyette olur ise kışlık giyeceklerimizi  muhafaza edebilir çocuklarımızın oyuncaklarını dahi saklayabilirsiniz.

Evinizde bu tarz dekora siz karar veremeyeceğiniz için mutlaka uzman bir elin değmesi gerekmektedir. Yada resim galerimizi ziyaret ederek ilham alabilirsiniz.

Merdiven Altı Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir