Ev Dekorasyon Fikirleri

Merdiven Altı Değerlendirme Fikirleri

Dubleks evlerde oturanların hepsi bilir ki, merdiven altları evlerin atıl bölgeleridir ve genellikle fazla eşyaları koymak için kullanılırlar ya da bir kaç saksı çiçek gibi metaryallerle doldurulurlar. Çoğunda ayakkabı görmemiz de olasıdır.

Özenerek dekore ettiğimiz evimizin görüntüsünü bu atıl alanlarla bozmak istemeyiz değil mi?????

Dekorcenneti.com olarak sizlerle farklı seçenekler sunmak için farklı modelleri bir araya getirdik. Sizlerde eviz için bu örneklerden ilham alabilirsiniz.

Küçük bir eve sahipseniz ister depolama alanı, isterseniz ayakkabılık hatta bir mutfak olarak merdiven altlarını değerlendirebilirsiniz.

 

Öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu belirleyin ve merdiven altınıza uygulayın. Hem yeni bir alana sahip olacaksınız, hem de kötü görüntü ortadan kalkacak.

Merdiven Altı Değerlendirme Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir