Ev Dekorasyon Fikirleri

Gizli Kitaplık Kapılar

Masada oturan bir adam, arkasında büyük bir kitaplık ve birden kitaplık açılır ve gizemli odadan biri çıkar, bu sahneyi her hangi bir filmde görmeyeniniz yoktur herhalde. Ama artık bu kapılar sadece filmlerde kalmadı ve 2013 yılından itibaren evlerimize de girdi. 2014 yılında da bir trend olarak karşımıza çıkacak.

Kitaplık görünümlü bir kapı yaptırmak için illaki gizli bir odaya ihtiyacınız yok. Evinizde birazcık gizem oluşturmak istediğiniz her alanda bu kapı modelini kullanabilirsiniz. Aslında kitaplarla arası iyi olanlar için ekstra avantajları bulunmakta. Hem dekoratif bir kapıya sahip olurken hem de  kitaplık için ayrıca bir alan oluşturmak zorunda kalmayacaksınız.

Her alanda kullanabileceğiniz bu gizli kapılar, evinizin havasını tahmin ettiğinizden daha fazla etkileyeceklerdir.

 

 

Gizli Kitaplık Kapılar Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir