Yatak Odası Dekorasyonu

Lüks Yatak Odası Mobilya Takımları

Yatak odanız bir cennettir, ancak genellikle dekore ettiğiniz son odalardan biridir. Doğru zamanı beklemekten vazgeçmeyi bırakın (asla olmayacak) ve yatak odanıza hak ettiği özeni gösterin. Birkaç yeni yatak odası aksesuarı ekleyerek sıkıcı bir odayı en sevdiğiniz sığınağa kolayca dönüştürebilirsiniz. Lüks yatak odası dekore ederken aksesuar ve mobilya uyumu belki de en öenmli ayrıntıdır. Parlayan ışıl ışıl mobilyalar lüks yatak odası dekorasyonunda ne kadar önemlidir? gelin birlikte inceleyelim.

1- Aksesuarlar ile Lüks Yatak Odası Mobilya Takımları

İhtişamlı ve görkemli tasarımı ile adeta bakan kişiyi büyüleyen lüks yatak odası mobilya takımı örneğidir. Yuvarlak tasarımlı krem rengi yatak kahverengi parke, duvar ve aydınlatma üçlüşü ile bir bütün oluşturmuştur. Perdelerde dikkat çeken mor renk lüks ve görkemin rengi olduğu için bu tarz yatak odassı dekorasyonuna yakışan bir ayrıntı olmuştur. Lambader ve farklı tasarıma sahip koltuk dinlenmek ve kitap okumak için konforlu bir alan sunmuştur.

Lüks yatak odası mobilya örnekleri diye başladığımız bu yazımızda hiç bir yerde göremeyeceğiniz yatak odası mobilyalarını incelemeye devam ediyoruz. Geniş yatak başı ihtişamın ilk dikkat çekici ayrıntısı cam alanın içinde ayrı konumlandırılmış yatak odası mobilyası asıl dikkati bu tarz kullanımı ile çekmektedir. Oda içerisinde kullanılan koltular ve şömine detayı şık ve lüks ayrıntılar.

Lüks deyince aklımıza illaki evimizde yaptığımız yatak odası dekorasyonları mı gelmeli? İşte sizlere farklı bir örnek daha yatınızın veya teknelerinizin içerisinde kendi lüks yatak odası dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Seçtiğinizi mobilya modelleri daha minimal ve dikkat çeken parçalar olmak zorunda. Tabi ki ışıklar ve aydınlatmalar en önemli ayrıntı.

2- Nostaljik ve Lüks Yatak Odası Mobilya Takımları

Zarif ve lüks yatak odası dekorasyon örneğidir. Seçilen yatak odası mobilya modelleri adeta bir film karesinden alınmışcasına nostaljiktir. Yatak başlığı ile dikkat çeken tüller ile kendinizi özel hissettirecek yatak odası mobilya modelini severek kullanağınızdan eminiz. Odaya renk katmak amacı ile yerleştirilmiş bitkiler aksesuar olarak tamamlayan parçalar olmuştur.

3- Gerçek İhtişam Severlere Özel Lüks Yatak Odası Mobilya Takımları

İşte yavaş yavaş lüks yatak odası mobilya örneklerinde zirveye yaklaşıyoruz. Lüks ve ihtişam arayanların çok beğenerek tercih edeceği yatak odası mobilya örneğidir. Mor renk ve altın varak ayrıntılar ile dikkat çeken bir dekorasyon örneği olmuştur. İşlemeli aynalar, görkemli puflar, yatak başı arkasında kullanılan perde gibi ayrıntılar ile bu odada lükse dair her şeyi bulabileceğinizden eminiz.

Aynalar lüks ayrıntıları en iyi yansıtan dekor örnekleridir. Yatak odası dekorasyonunu incelediğimizde mobilya olarak sade mobilyaların tercih edildiğini fakat ayrıntılar ile lüks bir hava yakalanmaya çalışıldığını görmekteyiz.

Diğer Lüks Yatak Odası Mobilya Takımlarını İnceleyebilirsiniz

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir