Ev Dekorasyon Fikirleri

Lila Rengi Ev Dekorasyonu

Bu senenin ev dekorasyonu alanında başrol oyuncusu lila oluyor. Gelin lilayı ev dekorasyonu konusunda nasıl kullanabileceğinize  ve hangi renklerle kullanabileceğimize göz atalım.

Salonda

Evimizin kalbi salon ile başlayalım. Lila salon dekorasyonu için oldukça idealdir, hem canlı bir renk olup hem de sakin bir tondur ki evinizin enerjisi için bundan daha iyi bir kombinasyon olamaz. Salonunuzun tamamı yerine özellikle dar alanlarında kullanırsanız lila renginin salonunuza nasıl bir ferahlık getireceğini tahmin bile edemezsiniz.

Yatak Odasında

Lila yatak odası dekorasyonunda yeni bir tavıra bürünüyor, sadece genç kız odalarında lila kullanıldığını düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Lila yaratıcılık, haz ve dişilik çağrışımları ile yatak odanızda romantizmi yaşamanız için 2017'nin en çok tercih edilen yatak odası rengi oluyor.

Banyoda

İhtişam, güç ve asalet lila renk tonları ile banyonuz ne kadar küçük olursa olsun kraliyet saraylarına yakışır lükslükte olacak.

Mutfakta

Renkli mutfakların trend olduğu, tüm sosyal medya hesaplarının renkli mutfak fotoğrafı paylaşma yarışında olduğu bu sene lila rengi mutfaklar ile göz dolduracaksınız. Özellikle açık lila renginin kendine has tarzı ile kendi trendinizi kendiniz yaratacaksınız.

Hangi Renklerle Uyumlu

Kırmızı ile mavinin birleşiminden oluşan morun en güzel tonu olan lila, bu özellikleri ile hem sıcak hem de soğuk bir renktir, yani lila ev dekorayonu için sayısısz renk kombini seçeneğiniz var. Biz de en sevdiklerimiz ile sizi buluşturalım dedik.

Kuzen Mor

Lilayı kendi ailesindeki renk tonları ile kombinleyip risk almadan güzelliğe ulaşabilirsiniz.

Mint Yeşili

Renk çemberinin karşı kıyısına geçin ve yeşilin en huzurlu tonunu bulun, mint yeşili ile lilaya bayılacaksınız.

Elbette Siyah

Elbette siyah ve tabii ki siyah; lilanın asaleti sesini biraz daha yükseltiyor.

Daima Beyaz

Daima beyaz ve her zaman beyaz; beyaz ile lilanın uyumu size hayallerinizi verecek bir sihrili değnek gibi büyülü…

Sıcak Altın

Sıcak sarı ve göz alıcı altın rengi ile lila size lüksün kapılarını açacak.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir