Mutfak Dekorasyonu

Lav Çay Bardağı Takımları

 

Keyifli sohbetlerin mimarı olan çayın tadının ince belli bardaklarda çıktığı söylenir. Ama zevklerin ve renklerin tartışılamadığını da düşünülecek olursa farklı tasarımlarla çaya şekil veren çay bardakları herkes için sohbetlerin en koyusunda vazgeçilmez bir içecek olacaktır.

      Lav çay bardağı takımları arasında da herkes için çok özel bir seçenek bulabilmek mümkün olacaktır. İnce belli, kulplu, tombik, kupa tasarımları ile bulunan modeller genelde sade olsa da üzerlerinde isteyenler için farklı desenlere sahip olanlarda bulunmaktadır. Çiçekli, kaftanlı, nazar boncuklu, papatyalı, dümen ve vav simgeleri ile süslenmiş bardaklarla da çayınıza şekil veren bardaklara farklı duygularda katabilirsiniz.

Çay takımlarında bardakları sade, çay tabakları renkli modellerde oldukça şık görünümler sağlayabilmektedir. Çay takımlarının en güzel fotoğrafı içi harika demini almış çayla olabilecek, farklı desenler ve modeller çay keyfinize keyif katabilecektir.

Lav Çay Bardağı Takımı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir