Ev Dekorasyon Fikirleri

Kullanışlı Stüdyo Daire Dekorasyonu

Türkiye’ de yeni yeni tanınmaya ve oldukça da tercih edilmeye başlayan, stüdyo daire modelleri, yurt dışında uzun zamandır var olan küçük evlerdir. Türkiye’ de 1+1 dairelerde stüdyo daire olarak isimlendirilse de, stüyo daire küçük bir banyo haricinde mutfak, yatak odası, salon ve çalışma odası gibi bütün alanları tek bir odada toplayan daire modelidir.

Geniş evlere, fazla odalara alışık olan biz Türkler için stüdyo daire dekorasyonu oldukça zor gelebilir ve kullanışsız diye düşünsek de doğru organize ve dekorasyon ile tek bir odanın için mutfak ve yatak odası dahil bütün odaları sığdırmak oldukça kolay bir işlemdir.

Stüdyo dairelerin avantajları temizliği oldukça kolaydır, genellikle lüks semtlerde olduğu için uygun rakamlara gözde bir semtte yaşayabilirsiniz. Sıradan bir mahallede lüks bir apartmana bile stüdyo daireye vereceğiniz paranın oldukça fazlasını vererek sahip olabilirsiniz. Stüdyo dairelerde genellikle her şey oldukça fonksiyonel planlanarak, ihtiyacınız olan her şeye bir alanda sahip olursunuz.

Stüdyo daire kullanım açısından, özellikle yalnız ve ya yeni evli bir çift iseniz, oldukça fazla artıları bir arada taşısa da tabii ki dezavantajları da bulunmaktadır.  Bunların başında eşyaları nasıl konumlandırmanız gerektiği vardır. Ayrıca çok küçük bir stüdyo dairede oturacaksanız, buzdolabınızı komidin yerine yerleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bir başka kötü nokta ise evinizde bir misafire ayıracak alanınızın olmamasıdır.

Biz sizlere stüdyo daire dekorasyonu için fikir vermesi ve yardımcı olması için bir birinden şık ve fonksiyonel örnekleri bir araya getirdik. Bu örneklerden yola çıkarak siz de adeta  profesyonelce dekore edilmiş bir stüdyo daire dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Stüdyo Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir