Genel Dekorasyon

72+ Gergi Tavan Modelleri

Aslında ilk tavan uygulamalarından biri olan gergi tavan modelleri kendini geliştirerek evlerimizde yerini almaya adaydır. Son zamanlarda etrafta ismi oldukça çok duyulan gergi tavan uygulamaları; hem kolay temizlenebilmesi, hem ses ve ısı izalasyonunu sağlaması, yanmaması gibi özelliklerinin yanı sıra özellikle desenli gergi tavan modelleri ile de görsel açıdan mükemmel bir ürün.

 

Gergi tavanlar, kumaşa benzer özel bir malzemenin üzerine dilediğiniz resim montajı yapıldıktan sonra, özel bir cihazla ısıtılarak, arzu eden alana gerilerek geçirilen bir sistem.

 

Dilerseniz tüm tavanınızda, dilerseniz de sadece asma tavanınızda gergi tavan kullanarak, evinize herkesi hayran bırakacak, dekoratif görsellik ekleyebilirsiniz.

 

Biz sizler için bir birinden güzel gergi tavan örneklerini bir araya getirdik. Siz kendi zevkinize uygun, dilediğiniz resmi gergi tavanınızda kullanabilirsiniz. Gergi tavan modellerini incelemek için resim galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir