Genel Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu İçin İpuçları

Küçük ev sahiplerinin en çok sıkıntı çektiği konuların başında dekorasyon gelir. Bunun haricinde karanlık görünmesi ve alan sıkıntısı da sorundur.

Evet küçük daire dekorasyonu biraz zor olabilir. Fakat doğru dekorasyon yollarını inceleyerek mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bugün dekorcenneti.com olarak sizlere küçük ev dekore etmek için ipuçları vereceğiz. Hem bu yazımız sayesinde oldukça güzel fikirler elde edeceksiniz hem de  burada ki  http://www.dekorcenneti.com/kategori/ev-dekorasyon-fikirleri-2 küçük ev dekorasyon örneklerini inceleyerek aslında küçük evlerinde mükemmel dekorasyona sahip olabileceğini göreceksiniz.

Küçük ev dekorasyonundaki en önemli nokta eşyalardan bile önce renk seçimidir. Yanlış seçtiğiniz bir renk nedeniyle eviniz olduğundan da küçük görünebilir. Küçük alanları dekore ederken beyaz ve açık renk tonlarını tercih etmeniz doğru olacaktır.

Eşya seçimi yaparken de küçük fakat fonksiyonel ürünler tercih etmeye çalışmalısınız. İhtiyacınız dışında olan eşyaları kesinlikle evinizde bulundurmamalı oldukça minimalist bir dekorasyon takip etmelisiniz.

Küçük ev dekorasyonunda diğer önemli nokta kesinlikle ışıklar. Mümkün olduğunca evinizde doğal ışığa yer açınız. Mümkün olan en ince perdeleri kullanınız.

Küçük bir evi dekore ederken diğer yardımcınız ise aynalar. Aynalar aracılığıyla ışık yansımaları vasıtasıyla odaları olduğunda daha geniş gösterebilirsiniz. Bunun içinde ihtiyacınız olan ayna türü ise tek ve uzun ayna modelleri olmalıdır.

 

Örnek Küçük Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir