Ev Dekorasyon Fikirleri

Komidin Alternatifleri

 

Komidinler yatağın yanında bir çalar saat veya okuma lambası için ideal yerlerdir.  Ama farklılık istiyorsanız, odanız komidinler için uygun değilse, farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.

eski kitapları değerlendirmek

Örneğin bu resim olduğu gibi okuduğunuz kitaplardan bir kule yaparak kendinize komidin oluşturabilirsiniz. Hem de en sevdiğiniz kitaplar hep baş ucunuzda durur

eski sandık geri dönüşüm

Odanız küçük hem sandığınıza hem komidine yer yok mu??? O zaman sandığınızı komidin yerine kullanın ve yer kazanın ayrıca rustik bir görüntü de elde etmiş olacaksınız.

eski valizlerden komidin

Boy boy eski valizleri ya da kutuları üst üste dizerek dekoratif bir komidin sahibi olabilirsiniz.

komidin alternatifi

 

Eski bir merdiveni odanıza uyumlu bir renkle boyayıp hem komidin hemde dekoratif eşyalarınızı sergileyeceğiniz raflara sahip olabilirsiniz.

Bunlar sadece bir kaçı sadece biraz düşünerek farklı ve yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Mesela babaannenizden kalan eski bir sandalye, eski bir tabure….. Sadece hayal dünyanıza inin ve hayal edin ve yapın

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir