Ev Aksesuarları

Koçtaş Yeni Avize Modelleri

Avize, bir aydınlatma aracından daha fazlasıdır.  Aksesuar, kıyafetin üzerine takıldığında nasıl havasını değiştiriyorsa, ev aksesuarları arasından avize de evin havasını değiştiren şeydir. Bolca çeşidi bir arada bulabileceğiniz Koçtaş’ta ahşaptan cama, kumaştan metale, plastikten taşa Koçtaş avize seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 11 çeşit marka avizeye; 69 TL’den başlayan fiyatlarla ister sitesinden, ister marketinden satın alabilirsiniz.

  1. Modelsa Askılı 4’lü Ledli Kumandalı Avize

35 cm çapında ve 35 cm yüksekliğinde olan bu şık avizenin ledleri, mavi renkte yanmaktadır. Kullanımı için 8 adet ampul gerekmektedir. Buzlu cam ve jow taşlarıyla farkını belli etmektedir. Kumandayla kullanılmakta olup, hem şık hem parlak sevenlerin odalarını hatta antrelerini süsleyecektir.

  1. Trio Cammomile Beşli Avize

Uzaktan bakınca adeta bir kar tanesine benzeyen beşli avize, maksimum 40 watt ampul ile çalışmaktadır.  Narin görünümü ile tavandan süzelen Trio Cammomile’nin üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantisi mevcut. Zariflik arayanlar için uygun bir model.

  1. Oktay Aydınlatma Ardas Dörtlü Yatay Avize

Yukarıya bakan pozisyonda olan bu otantik avize; 75 cm yüksekliğinde, 45 cm genişliğindedir. Ampulündeki mum alevi ve kollarındaki halat görünümüyle yanarken odanızı ve içinizi ısıtacak bir tasarıma sahip. Dilerseniz, ikili yatay modelini de tercih edebilirsiniz.

  1. Oktay Aydınlatma Kavi Sıralı Avize Mavi

İkili ve üçlü seçenekleri bulunan bu sportif ve sade ürün masa lambalarını anımsatmakta.  Modelin, mavinin yanı sıra kırmızı rengi de var. İkili avizenin yüksekliği 75 cm, genişliği ise 40 cm. Üçlü avizeninse yüksekliği 40 cm.

  1. Oktay Aydınlatma Halatlı Altılı Avize

Son trend sarkıt avize modellerinde sıkça halat konsepti görmekteyiz. Dikdörtgen olan bu avizenin genişliği 60 cm’dir. Diğer odalarınızda da aynı havayı yaratmak isterseniz ardas halatlı avizelerle takım yapabilirsiniz. Avizenin rengi siyah, kumaş kısımları kahverengidir.

  1. Modelsa Yumak Avize

Led veya tasarrufllu ampul kullanılabilmesi açısından, bir çiçek buketiymiş gibi gözükmesi dolayısıyla tercih edilen modellerden biridir. Ucuz Koçtaş sarkıt avize modellerinden biri olan yumak avizenin çapı 25 cm, yüksekliği ise 60 cm’dir. Zarif görünümü, 12 adet desenli boyalı cam kullanımıyla elde edilmiştir.

  1. Lucea Dakar İkili Avize

Metalden yapılma, beyaz renkte ve opal camlı bu avizenin ikili ve üçlü olmak üzere iki seçeneği vardır ve bunlar ayrı ayrı satılmaktadır. 60 watt’lık ampul kullanabilirsiniz. Dantel görünümüyle gönülleri cezbeden bu model, pastel tonlardaki odalarda tercih edilebilir.

  1. Lucea Lorah Büyük Tekli Avize

29 cm genişliğe, 75 cm yüksekliğe sahip bu avize, pamuk şeker görünümündedir. Pembe ve krem olarak iki renk seçeneği mevcuttur. Tülden yapılmaktadır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir