Ev Dekorasyon Fikirleri

Kişisel Dokunuşlarla Dekore Edilen Farklı Bir Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız evimiz bir iş kadını ayrıca ressam bir bayana ait. Evin genelinde ev sahibinin izlerini görüyoruz. Ev sahibi sanatçı kimliğininde verdiği yetkinlikle dekorasyonun çoğuyla kendisi ilgilenmiş.

Evimizde bir salon, bir yatak odası, bir mutfak, bir kütüphane ve bir de resim atölyesi bulunmakta. Evimizin genel dekorasyonunda her alanda bir bütünlük bulunmakta.

Evin genelinde leopar desenleri görebiliyoruz. Evimize hızlıca göz attığımızda farklı yemek masası, farklı banyo lavabosu ve tablolar dikkat çekiyor.Beyaz koltuk üzerinde ki peluş örtü ve peluş yastıklar kanepenin havasını tamamiyle değiştirmiş. Gerçekten çok orjinal bir dekorasyona sahip bu evimizi biz çok beğendik ve sizlerinde beğeninize sunduk.

Evimizi ayrıntılı incelemek için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Kişisel Dokunuşlarla Dekore Edilen Farklı Bir Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir