Ev Dekorasyon Fikirleri

Amerikan Mutfak Dekorasyon Örneği

Bugün ki yazımızda sizlerle lüks açık mutfak dekorasyonunu paylaşacağız. Hem oturma odası hem salon olarak çok kolaylıkla kullanabileceğiniz bu oda göz kamaştıran cinsten.

Odamızda pudra pembesi ve beyaz renkler hakim. Avize, lambader ve konsol klasik tarzda kullanılırken, orta sehpa, köşe takımı ve yemek masası oldukça modern tercih edilmiş.

Mutfak dolaplarında beyaz lake kapaklar tercih edilirken , oda bütünlüğü tamamen korunmuş. Orta sehpa ve mutfak tezgahında da aynı renkte mermer kullanılmış.Fon perdelerimiz , koltuk renginin bir ton koyusu olarak tercih edilirken burada da dekorasyonunun devamlılığı sağlanmış.

Konsol üzerinde kullanılan özel tasarım, eskitme ayna ortama farklı bir hava katarken, odada ki tek farklı renk konsolda tercih edilen siyah olmuş.

Açık mutfak dekorasyonunu ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi gezebilirsiniz.

Amerikan Mutfak Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir