Diğer

Kış çiçekleri ile dekorasyon fikirleri

Soğuk kış aylarının vermiş olduğu o yorgunluk ve stresli hallerimizi, Gerek evimizi, gerekse de evimizin bahçesini Kış çiçekleri ile dekorasyon yaparak bir nebze olsun hafifletebiliriz.

Kış çiçekleri ile dekorasyonda kullanılacak ilk akla gelen çiçek çeşitleri Atatürk Çiçeği ve Siklamen çiçeğidir. Atatürk Çiçeğinin en önemli özelliği yapraklarının renk değiştirmesidir. Evinizde kolaylıkla yetiştirebileceğiniz bu çiçeğin bakımı da kolaydır.

Gerek bahçenizde gerekse de evinizin ortamında hem görsel hem de dekorasyon olarak önemli bir yere sahip olacaktır. Siklamen çiçeği ise tam bir kış çiçeğidir. Kış çiçekleri ile dekorasyon grubunda düşünebilirsiniz. Bütün kış çiçek açan Siklamen ilkbaharda çiçek sayısını azaltmaya ve daha sonra yapraklarını dökmeye başlar.    

Kış Çiçekleri İle Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir