Bahçe Dekorasyonu

Kış Aylarında da Bahçe Keyfinizden Ödün Vermeyin

Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde, bahçe keyfimizin de sonuna yaklaşmış bulunuyoruz. Sonbaharın değişken havası, bizi bu keyfi sürekli yaşamaktan mahrum bırakıyor. Hastalanmaya da davetiye çıkarıyor. Pandemi sürecinde bahçeli evlerin bir çok artısı gün yüzüne çıktı. Balkonların da mini bahçeler yapıp, bu keyfi yaşayanlar ise kışın gelmesiyle bu keyfi bir sonraki yaza bırakmak zorunda kaldı. 

 

Fakat bahçesinin bir köşesini yada balkonunu kış bahçesi yapanlar, kış aylarında da sıcak kahvelerini bahçelerinde yudumlamaya devam edecek. Sizler için kış bahçesi dekor fikirlerini derledik. İyi seyirler.

,

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir