Oturma Odası Dekorasyonu

Kelebek Mobilya Liana Oturma Odası Modelleri

Kelebek Mobilya oturma odası modelleri yine kendini göstermeye başladı. Özellikle 2016’ya gireceğimiz bu aylar da Kelebek Mobilya kendinden tekrar söz ettirmeyi aklına koymuş görünüyor. Özellikle son dönemde yaptığı farklı tasarım ve trend fikirler ile birlikte yeni evleneceklere veya evlerini yenileyeceklere çok güzel tasarımlar sunmaktadır.

Son zamanlarda yapmış oldukları kampanyalar ile aslında her kesime hitap etmeye çalıştığını da görmüş bulunmaktayız. Kelebek mobilya ve mobilya dekorasyon fikirleri üzerine gerçekten çalışmaya devam etmektedir.

Şimdi aslında sizlere Kelebek Mobilya’nın oturma odası modelleri üzerine bir yazı yazacağız.. Son dönemde çıkartmış oldukları bu farklı tasarımlarla birlikte, 2016 yılının en akılda kalıcı firması olduğunu söylemek isterim.

Öncelikle Kelebek Mobilya Liana modeli ile işe başlayalım.

Kelebek Mobilya - Liana 2
Kelebek Mobilya – Liana 2

Fark ettiğiniz üzere Kelebek Mobilya Liana modelinde daha çok kahverengi ve ahşap renkleri üzerinde durulmuş ve daha avangart bir hava estirilmeye çalışılmış. rengi ile aslında örnek resimlerden de görüleceği üzere canlılığı unutmadan sergilemişler. Aslında bu tarzda alınabilecek ek aksesuarlarla da farklı bir tasarım ortaya çıkabilir.

Kelebek Mobilya LianaKelebek Mobilya Liana

Kelebek Mobilya Berjer tasarımı da zıt ama en uyumlu renklerinden olan beyaz ve kahverengi-mavi tonlamasını kullanmışlar. Bu şekilde aslında bizim gönlümüzün nasıl alınacağını da bildikleri ortada. Özellikle gençleri de hedeflediklerini aslında buradan anlamak hiç de zor değil gibi görünüyor.

Orta alanda bulunan orta sehpası ise gerçekten şık ve kullanışlı olduğu ortada. Eğer sizde bu güzel mobilyalara sahip olmak isterseniz en yakın kelebek mobilya mağazasına veya www.kelebekmobilya.com.tr internet sitesine girerek farklı ve güzel mobilya ve oturma grubu tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Eğer bizlere sormak istediğiniz şeyler varsa lütfen çekinmeden yorum altına sorabilirsiniz veya Kelebek Mobilya ile ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir