Yatak Odası Dekorasyonu

Karyola Modelleri

Yatağını yenilemek isteyenler ya da yeni ev kurma çabasında olanlar, karyolaların bu seneki modellerini görmenizi tavsiye ediyoruz.

Birbirinde farklı modeller ile müşterilerine sunum yapan mobilyacılar bu senede yine harika tasarımlar çıkarmışlar. Senenin ilk dikkat çeken modeli, metal başlıklı karyola modelidir.

Eskilerden kalma antika gibi duran bu model beyaz bir pike veya az gösterişli bir yatak örtüsü ile oldukça hoş bir görünüm sergileyecektir. Yine suni deri kaplamalı siyah ve beyaz yatak başlıkları üzerlerinde kullanılan parlak taş detayları ile daha çok liste başında kalacağa benziyorlar.

Yatak odasında ahşam görünümden hoşlananlar için ahşam görünümlü ya da tamamı ahşaptan hazırlanmış üzeri oymalı karyolalarda önerilebilir.

Karyola Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir