Ev Tekstili

Çocuk Nevresim Takımları

HEM SICAK HEM DE ŞIK

Çocuk odalarında kullanılan nevresim takımlarının bu sene en moda olan modelleri ve renkleri, çocukların beğenisini kazanacağa benziyor.

Erkek çocuklar için mavi renk ağırlıklı sarı ve açık kırmızıçizgileri olan nevresim hoş bir oda dekorasyonu için önerilir.Yine erkek çocuklar için mavi gri ve lacivert renkler kullanılarak hazırlanmış olan nevresimler önerilir.

Zor beğenen kız çocukları için daha canlı renklerde hazırlanmış olan nevresim takımları ise şöyleler. Zemini mor renkte ve üzerinde prenses figürü bulunan nevresim takımı göze hoş görünüyor.

Yine kız çocukları düşünülerek hazırlanmış olan pembe, beyaz ve cam mavisi renklerle bezenmiş nevresimler dikkat çekiyor. Yine düz zemini beyaz olan ve üzeri pembe beneklerden oluşan takımda hoş bir duruş sergiliyor.

Çocuk odası nevresim takımlarını incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk Nevresim Takımları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir