Mutfak Dekorasyonu

Kaneviçe Mutfak Takımı Örnekleri

Mutfak dekorasyonunda önemli bir yeri olan örtü setlerini çok farklı tarz ve modellerde bulabiliyoruz. Otantik mutfak dekorasyonları modası ile yeniden gündeme gelen kaneviçe mutfak takımı örnekleri, içerisinde mutfak perdelerinden mutfak masası örtüsüne, mutfak havlularından raf peçeletelerine kadar çok çeşitli örtü modeline sahiptir. Etamin işlemeleri olarak da adlandırılan bu el işi ürünler zarif motifleri ile tüm kadınların kalbini feth ediyor.

En güzel çeyizlikler

Yeni gelin mutfakları renk renk örtüleri, tertemiz eşyaları, gıcır gıcır mobilyaları ile büyüleyicidir. Modern mutfak takımlarında daha spor tasarımlar öne çıksa da klasiklerden vazgeçemeyenler için kaneviçe takımları en değerli çeyizliklerdir. Çeyiz sandıkları açıldığı anda heyecanla çıkarlın el emeği göz nuru el işlerinin yerini fabrikasyon ürünler aldı. Ancak hala kendi çeyizini kendi elleri ile hazırlayanlar var. Şile bezi ya da goblen bez üzerine işlenen kanaviçeleri mutfak perdesi ya da masa örtüsü olarak kullanabilirsiniz.

En şık yemeklerin en şık peçeteleri

Kalabalık misafirleriniz için hazırladığınız şık akşam yemeklerini kağıt peçete yerine el işlemesi kanaviçeli bez yemek peçeteleri ile sunabilirsiniz. Kaneviçe salon takımı örnekleri ile takım yapabileceğiniz gibi mutfak takımınız ile de bir örnek hazırlayabilirsiniz. Işıl ışıl yemek takımlarının yanındaki el işlemesi peçeteler, sofralarınızın havasını değiştirecek.

En popüler desenler, meyve desenleri

Mutfak kaneviçe takımlarında çok farklı renkler ve desenler kullanılır. Ancak en fazla tercih edilen desenler ise meyve desenleridir. Elmaların ve armutların sıralandığı mutfak perdelerinin ucunda püskülleri olanlar en sevilen modellerdir. Bu kanaviçelere, sürrealist desenleri de işleyebilirsiniz. Eğer siz yapmak istemiyorsanız hazır halde de bulabilirsiniz.

Aydınlık mutfakların beyaz perdeleri

Beyaz ve krem rengi bezlerin üzerine işlenen kanaviçeler, mutfakların renk dengesine de katkıda bulunuyor. Her şeyin bembeyaz olduğu bir ortam yerine minik desenler ile renk katılmış dekorasyon ürünleri, ortamı sıcak bir hale getiriyor. Minik kırmızı kiraz işlemeli raf örtülerini kuş figürleri ile donatılmış masa örtüleri ile kombinleyebilirsiniz. Tıpkı kanaviçe salon takımı örnekleri içinde uyumlu olduğu gibi mutfak takımlarında da aynı uyumu yakalayabilirsiniz.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir