Diğer

İstikbal Deco Salon Aksesuarları

AKSESUARLARI BİRDE İSTİKBALDE GÖRÜN

Aksesuar mağazalarına girdiğimizde orada gördüğümüz ürünlerden görümüzü alamayız. Her hanımın beğeni ile alıp evlerinde kullandıkları aksesuarlara şimdide istikbal kalitesi eklendi.

Gümüşlük takımlarını ve konsül, orta sehpaların üzerlerini şenlendiren dekorasyona ayrı bir ışıltı getiren İstikbal Deco salon aksesuarları hakikaten harikalar.

Her geçen gün bir yeni modeli çıkan aksesuarların bu yılki modelleri nelermiş bakalım. Bu yılın şampiyonu benimde favorim olan gümüş renk ile harmanlanmış siyah takımlardır.

Yine dekorasyonda gösterişi sevenler için önereceğimiz parlak taşlar ile bezeli modelde hoş. Bu modelleri takip eden tamamı parlak gümüş görünümlü model ve yine tamamı altın görünümlü modeldir. Bu ürünlerin beyaz olanları da hala bulunmakta ve hala tercih edilmekteler.

İstikbal Deco Salon Aksesuarları Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir