Ev Dekorasyon Fikirleri

İşte Evim Şahane Selim Yuhay’ın Dekore Ettiği Ev Örnekleri

Evim şahane Selim Yuhay’ın dekore ettiği ev örnekleri! Geçtiğimiz yıllarda çok popüler olan insanları ekran karşısına kilitleyen Mimar Selim Yuhay’ın tasarladığı Evim Şahane adlı programda yenilenen ev modelleri büyük bir kitlenin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Özellikle kadınlar tarafından takip edilen Evim Şahane programının başvuru koşullarını oluşturduktan sonra Selim Yuhay ile birlikte eski yıpranmış tadilat görmesi gereken ev modelleri Evim Şahane ekibi tarafından mükemmel bir şekilde hazırlanıyordu.

İşte Evim Şahane Selim Yuhay’ın Dekore Ettiği Ev Örnekleri

Selim Yuhay Tasarımlı Evim Şahane Ev Örnekleri

 

Çok eski ve yıpranmış bir görünüme sahip olan ev Selim Yuhay tarafından Evim Şahane ekibine yeniden tasarlatılmıştır.

Yıkık dökük bir banyoya sahip olan ev sahibi Evim Şahane programına başvurarak banyosunun harika görünümüne kavuşmuştur. Selim Yuhay’ın en güzel projelerin bir örnek.

Niş ve led ışıklarla Dekore edlip Evim Şahane ekibi tarafından hazırlanan oturma odası modelinde her şey sıfırdan tasarlanmıştır. Selim Yuhay program sonunda Kendisininden çıkan sonuçtan çok memnun olduğunu dile getirdi.

Yatak odası çok eskiyen ev sahibi Evim Şahane programına başvurda bulanarak evinin Selim Yuhay tarafından hayat bulmasına çok sevinmiştir.

Evim Şahane programını izleyerek sizlerde kendi eviniz için değişik fikirler elde edebilirsiniz. Mimar Selim Yuhay Duvarlara ayrı bir şıklık katmıştır.

Salon salomanje ev tipi için dekorasyon adına yapılabilecek her şey düşünülmüş. Selim Yuhay bu projesinde tavan ışıklandırmasından yaldız detaylara kadar ayrıntıya önem vermiştir. Evim Şahane ekibini tebrik ederiz.

Duvarda kullanılan nişler açık mavi raf keskin hatlara sahip mobilya tasarımı ile Mimar Selim yuhay ustalığını konuşturmuştur.

Hem sade hemde dinginlik veren oturma odası Selim Yuhay ile hayat bulmuştur. Evim Şahane ekibinin en güzel tasarımlarından bir örnek.

Diğer Evim Şahane Selim Yuhay Proje Örnekleri

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir