Ev Tekstili

İssimo Home Nevresim Takımı Modelleri

İssimo Home ürünlerini her sezon belirli temalar belirleyip, tema doğrultusunda sanatsal bir eser gibi üretir. Her ürüne ayrı ayrı incelediğimiz de bir tablo gibi, bir şiir gibi ürünler görmekteyiz.

 

Bu ürünlerden sizleri mahrum bırakmak istemedik ve İssimo Home ev tekstil ürünlerinden, en güzel nevresim takımı modellerini derledik.

İssimo Home nevresim takımı koleksiyonunda, ranforce, saten, bambu, ipek ve keten ürünler bulunmakta. Koleksiyonları incelediğimizde genel itibariyle pastel tonların kullanıldığını görüyoruz.

İssimo’da nevresim takımları 100tl ile 1.400 tl arası gibi değişken fiyat aralığında her zevk, her kalite ve her bütçeye göre bir ürün bulunmakta.

 

 

 

İssimo Home Nevresim Takımı Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir