Ev Dekorasyon Fikirleri

İspanya’dan Sade ve Ferah Daire Dekorasyon Örneği

Bugün İspanya’da bulunan ferah bir daire dekorasyon örneğini sizlerin beğenisine sunacağız.

Dairemizde her alan oldukça sadece dekor edilmiş ve bütün alanlarda beyaz yoğun olarak kullanılmış. Beyazın masumluğu ve sade dekorasyonun kombinasyonu ile çok huzur verici ve ferah bir ev ortaya çıkmış.

Her alanda olduğu gibi mutfak dekorasyonunda da beyaz renk tercih edilmiş ve profesyonelce dekorasyon uygulandığı için tek düze ve monoton bir görüntüye izin verilmemiş. Mutfağın hemen yanında konumlandırılan yemek odası, kar beyaz renklerle insana güven ve huzur aşılayan bir ortam haline gelmiş.

Evimizde beyaz renk harici, antika eşyalarda dikkat çekiyor. Koridorda bulunan antika dresuar gibi zaman zaman bazı alanlarda antika eşyalara yer verilmiş.

Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İspanya’dan Sade ve Ferah Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir