Ev Dekorasyon Fikirleri

İlginç Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz, Roma’ da bulunmakta ve bu dairenin dekorasyonu oldukça ilginç. Dairemizde ilk göze çarpan duvar ve tavan dekorasyonu oluyor. Farklı dokular bir arada kullanılmış ve duvarın yarısından başlayıp tavanı kaplayan rustik alçı panel oldukça iddialı bir görüntü sergiliyor.

Bunun haricinde yine taban dekorasyonu da oldukça ilginç. Örneğin oturma odasında orta kısımda laminant parke kullanılırken, kenarlarda fayans tercih edilmiş.

Eski bir ev olan dairemizin yenilenme sürecinde petekler aynen eski halinde bırakılmış ve sandalye gibi bazı eşyaları da eski tarzdan seçerken koltuklar oldukça modern ve yeni olarak kullanılmış.

Evimizde çok az eşya olduğu göze çarpan diğer bir nokta, sanki bu evde yaşayan kimse yok. Fakat daire sahipleri bu tarz bir dekorasyon istedikleri için evimiz oldukça sade.

Evimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginç Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir