Ev Aksesuarları

İkea Vestiyer Modelleri

Ikea’nın çıktığı günden beri süslediği evlerin ve mekanların sayısı gittikçe artmakta. Son derece zevkli göze hitap eden makul fiyatlı ve kendine özgü modelleri ile her evin birçok ihtiyacını gideriyor bu marka.

Vestiyer modelleri her ofis ve evin vazgeçilmezi. Modern portmanto olarak düşünebileceğiniz şık vestiyerler Ikea vestiyer modellerinde birçok seçenek ile sizleri bekliyor.

Mobilyanıza uygun kaliteli modeller, geniş renk ve raf seçeneği ile sizi memnun eder. Aynalı sevenler için kullanışlı modelleri mevcut. Toz girişini önlemek için kapaklı modeller ise revaçta.

Az yer kaplayan tasarımları modern vestiyerinizi hemen seçin ve evinizin ya da ofisinizin en güzel yerinde kullanın. Palto, ceket, şapka, atkı, ayakkabı ne isterseniz koyun.

Biz sizler için İkea mağazalarına gitmeden vestiyer modellerini görmeniz için, modelleri resim galerimizde bir araya getirdik. Galerimizi ziyaret ederek portmanto modellerini inceleyebilirsiniz.

 

 

İkea Vestiyer Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir