Mutfak Dekorasyonu

IKEA’dan Hayran Kalacağınız Modern Mutfak Tasarımları

Sizler için IKEA’dan tasarım harikası modern mutfak tasarımlarını listeledik. Eşsiz tasarımları, güvenilir marka duruşu ile ikea mutfaklar bizleri mutlu etmeye devam edeceğe benziyor.

Mavinin en güzel tonları ile mutfaklarınızı yenilemek harika bir fikir olmaz mı? Özellikle son yıllarda renkli mutfaklar çok fazla beğenilerek en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Sarı ve beyazın içimizi aydınlatan yanı ile mutfağınız adeta bir güneş gibi evinizi parlatacaktır. Kolay temizlenen ikea mutfak dolap kapakları ile rahat temizlikler sizleri bekliyor.

Zıtlıklar hiç bu kadar şık durmamıştır, sarı ve inox renkler ile tasarlanmış, ahşap görünümlü spor tarzdaki ikea mutfak dolabı modelidir.

Cam mutfak kapakları ile farklı tasarımlara imza atmış ikea markası beyaz ve cam ile şıklık yaratmıştır. Buzlu mutfak camlarının buhar tutmaması mutfak için önemli bir ayrıntıdır.

Amerikan mutfak tarzı ile tasarlanmış ikea mutfak modelidir. Kahverengi mutfak dolapları klasik tarzı başarılı bir şekilde yansıtmıştır.

Su yeşili mutfak kapakları ile tezgah arası fayansların uyumu dikkatleri çekmektedir. Açık mutfaklar evlerinizi daha aydınlık ve ferah gösterecektir.

Ahşap görüntüsü ile alışılmışın dışına çıkmanız mümkün. Siyah kulp ayrıntıları ile farklı bir görüntü yakalanmıştır.

Bej rengi mutfak dolabı modelleridir. Gizli kulp özelliği ile sadeliği yansıtan mutfak dolabı tarzıdır.

Küçük mutfaklar için tercih edilebilecek mutfak dolabı modelidir. Açık raf tasarımı ile aradığınızı bulmakta kolaylık kazanabilirsiniz.

Gri renkli mutfak dolabı modelidir. Mat görüntüsü ile spor tarz sevenlere hitap edecek bir modeldir.

Cam kapaklı mutfak dolabı modelidir.

Parlak görüntüsü ile beğenilen ikea mutfak dolabı.

Beyaz ve küçük mutfaklara güzel bir örnek.

Beyaz ve turuncu renkleri ile tasarlanımış mutfak dolabı modeli.

Klasikleşen ikea mutfak dolabı tasarımı örneği.

Siyah amerikan mutfak dekorasyonuna uygun dolap modeli.

Geniş ailelerin tercih edebileceği mutfak dolabı modeli.

Yüksek ayaklı mutfak dolabı modeli.

Sık çekmeceleri ile dikkat çeken mutfak dolabı modeli.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir