İkea Ayakkabılık Modelleri

----

Kullanmadığımız şeylerin, hayatımızda yeri olmayan şeylerin kıymetini bilemeyiz. Çarşıda pazarda, özellikle de tasarım mağazalarında gördüğümüz ancak daha önce hiç kullamamış olduğumuz ekipmanların hiç birinin ne işe yaradığını bilemeyiz. Bu yazımızda size kullandığınız durumda hayatınızdaki dağınıklığı düzene koyacak, kullanmadığınız durumda ne kadara dağınık olduğunu asla anlayamayacağınız bir durumdan anterelerinizden ve ikea ayakkabılık modelleri koleksiyonlarından bahsedeceğiz. Ayakkabılık diyoruz çünkü artık modern ev dekorasyonlarında eskiden kullandığımız kocaman vestiyer veya portmanto gibi mobilyalar kullanılmıyor.

Bütün kabanları veya montları antrede koridorda tutmak yerine yatak odasına götürüp elbise dolabınn içine asmak gerekiyor. Her gün kullandığımız kaban gibi dış kıyafetler ile şemsiye gibi aksesuarlar için de şık, estetik, az yer kaplayan dresuar dediğimiz veya askılık dediğimiz eşyaları kullanıyoruz. Tabi kıyafetleri kaldırınca geriye ayakkabılar kalıyor. Bu ortalıkta kalan ayakkabılarımızı en güzel şekilde saklamak için de ayakkabılıklara ihtiyacımız oluyor.

Ikea ayakkabılık modelleri, ayakkabı dolabı tasarımları içerisindeki en şık, en kullanışlı ve en ergonomik tasarımlardan bir tanesidir. Hemen hemen hepsi, özellikle de raflı olanları çok hafiftir kolay taşınır. Istediğiniz şekilde yerini değiştirebilirsiniz. Yine raflı olanların ihtiyacınıza göre raf sayısını artırabilir veya azaltabilirsiniz. Iki kat sizin için yeterli ise iki katlı kullanabilir duruma göre hepsini de yerleştirebilrisiniz. Bu ayakkabılık modellerinin kapalı olanları da vardır. Kapalı olanları dolap gibi kapakları olanlar ve açılıp kapanır çekmeceleri olanlardır. Ikea ayakkabılıklarının en güzel yanlarından bir tanesi, en küçük alanlarda bile kullanılabilir olmalarıdır. Yani duvara monte edilebilen ikea ayakkabılıkları neredeyse hiç yer kaplamadan içine bir çok ayakkabı yerleştirilebilen çok amaçlı mobilyalardır. Bunların yan yana monte edilebilen modelleri yanında üst üste monte edilebilen modelleri de vardır.

Askılık ve ayakkabılıklar bir arada kullanıldığında genelde raf şeklinde olan ayakkabılıklardan tercih edilir. Raf şeklindeki ayakkabılıklar açık olur, kapakları yoktur. Çok fazla ayakkabı için kullanmak isterseniz bunlar uygun olmaz. Daha az bir kaç ayakkabı kullanmak için açık raf tipi olanlar uygundur. Ikea ayakkabılık modelleri içerisinde dolap görünümlü büyük ayakkabılıklar da vardır, galerimizde çeşitli örneklerini görebilirsiniz.

acik-ikea-ayakkabilik-modelleri
acmali-ikea-ayakkabilik-modelleri
ahsap-ikea-ayakkabilik-modelleri
cekmeceli-ikea-ayakkabilik-modelleri
ekonomik-ikea-ayakkabilik-modelleri
en-modern-ikea-ayakkabilik-modelleri
en-sade-ikea-ayakkabilik-modelleri
en-sik-ikea-ayakkabilik-modelleri
farkli-ikea-ayakkabilik-modelleri
genis-ikea-ayakkabilik-modelleri
ikea-ikea-ayakkabilik-modelleri
kapali-ikea-ayakkabilik-modelleri
kullanisli-ikea-ayakkabilik-modelleri
modern-ikea-ayakkabilik-modelleri
sade-ikea-ayakkabilik-modelleri
sik-ikea-ayakkabilik-modelleri
siyah-ikea-ayakkabilik-modelleri
tekerlekli-ikea-ayakkabilik-modelleri
uc-katli-ikea-ayakkabilik-modelleri
yeni-sezon-ikea-ayakkabilik-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri