Ev Dekorasyon Fikirleri

Gülben Ergen’in Evi

Hepimiz ünlülerin nerelerde, nasıl evlerde oturduklarını merak ederiz. Bizde sizleri bu meraktan kurtarmak için, sürekli ünlülerin evlerini tanıtacağız. İlk ünlümüz Gülben Ergen.

Gülben Ergen Bahçeköyd’de 4 katlı bir orman evinde yaşıyor. Gülben Ergen evinin dekorasyonuyla kendi uğraşmayı seviyor ve dekorasyon sitelerinde ve dergilerinde gördüğü modelleri evini uygulamaya çalışıyor.

Ayrıca bitki yetiştirmeyi seven Ergen evinin bahçesine, tamamen kendi ilgilendiği bir sebze, meyve bölümü oluşturup, evinin ihtiyaçlarını buradan organik olarak kendisi karşılıyor.

Ormanın içinde ki bu evinin , iç dekorasyonunda da tamamen doğadan ilham alınarak, pastel tonlar, doğal ahşap ürünler kullanılarak zevkle döşenmiş.

İşte Gülben Ergen’in Evinin Resimleri

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir