Geri Dönüşüm Fikirleri

Geri Dönüşümle Evde Kendinizin Yapabileceği Portmanto Modelleri

Sizlerle saha önce  piyasadan alabileceğiniz portmanto modellerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise evde kendinizin yapabileceği, orjinal, ilginç ve bir  o kadar farklı, dekoratif portmanto modellerini paylaşacağız.

Her seferinde söylediğimiz gibi yine belirtmeden geçemeyeceğiz, biz geri dönüşüm fikirlerini çok seviyoruz. Üretmek, değerlendirmek, kaliteli zaman geçirmek ve daha çok fazla avantaj sunan,  geri dönüşümle ev dekorasyon fikirlerine sık sık yer vermeye çalışıyoruz. Bugün de evde eski eşyaları değerlendirerek portmanto yapımını paylaşıyoruz.

Bu modellerin hiç biri ayrıntılı bir açıklama, yapım aşamalarını gerektirmeyen modeller. Eğer siz de bir portmantoya ihtiyaç duyuyorsanız sadece resim galerimizi ziyaret edin ve evdeki malzemelerinizle kendi portmantonuzu kendiniz yapın.

 

 

Geri Dönüşümle Evde Kendinizin Yapabileceği Portmanto Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir