Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuğunuzun Yatağını Kendiniz Yapınız

Evet yanlış duymadınız, çocuğunuzun yatağını kendiniz yapabilirsiniz. Yurt dışında DIY ismiyle bilinen, kendi eşyalarını kendilerinin yapması çok moda, hatta yapmayan yok denecek kadar az.

Dekorcenneti.com olarak geri dönüşüm fikirleri kategorisinde farklı projeleri sizlerle sunuyoruz. Bugün de çocuğunuzun yatağını kendinizin yapacağınız bir projeyle karşınızdayız.

Biz bu projeyi çok sevdik. Özellikle küçük odalarda oldukça fazla alan kazandıran ve iki çocuklu aileler için çok güzel bir proje.

Ayrıca çocuklarınızla birlikte bir şeyler üretmek hem onlar için hem de sizler için oldukça keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Bu proje L şeklinde bir ranzadan oluşuyor. Marangozlardan ya da marangoz ürünleri satan yerlerden kolayca bulabileceğiniz malzemelerle yapacağınız çok kolay bir model. Bu ranza sadece size fikir vermek için. Siz hayal gücünüze göre ranzayı değişik şekillerde de yapabilirsiniz.

Projenin yapım aşamalarını incelemek için resim galerimizi ziyaret ediniz.

Çocuğunuzun Yatağını Kendiniz Yapınız Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir