Geri Dönüşüm Fikirleri

Geri Dönüşümle Dekoratif Saat Yapımı

Geri dönüşüm hepimizin sevdiği bir uygulama. Bugün geri dönüşüm yazı dizimize geri dönüşümle dekoratif saat yapımı yazımızı ekliyoruz.

Evde eski fakat atmaya kıyamadığınız eşyalarınız var bunları bir şekilde değerlendirmek istiyorsunuz ya da dekoratif saate ihtiyacınız var ve bu sayfadasınız.

Bugün sizlere o kadar güzel saat modelleri sunacağız ki herkes ya nasıl yaptığınızı ya da nereden aldığınızı soracaklar. Örneğin yukarıda ki saat modelimiz hem notlarımızı belli bir yerde tutarken hem de fotoğraflarımızı sergilememizi sağlıyor. Saat işlevini hiç saymıyoruz bile.

Peki başka nasıl saat fikirlerimiz var. Ağaç kütüğünden yapılan bir saat modelimiz var, kurumuş keçeli kalemlerle yapılan çooook şirin ve dikkat çekici bir saat modelimiz var, eski fincanlarla yapılan saat  gibi ilginç bir o kadar da dekoratif saatleri görmek için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Geri Dönüşümle Dekoratif Saat Yapımı Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir