Geri Dönüşüm Fikirleri

Geri Dönüşümle 10 Farklı Lamba Tasarımı

Sizlere sürekli farklı geri dönüşüm fikirlerini sunmaktayız.Bugün de geri dönüşümle lamba tasarımlarını sizlere fikir vermesi için derledik.

Aklınıza gelmeyecek, ilginç malzemelerden yapılan bu lambalar hem çok ucuza yapılıyor hem de çok dekoratifler. Sizlerde üretmenin tadına varmak istiyorsanız, geri dönüşüm fikirlerimizden ilham alarak, eski eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

Bizim sizlere sunduklarımız sadece ilham almanız için ufak fikirler. Siz hayal gücünüzü kullanarak daha farklı daha iyi ürünler tasarlayabilirsiniz.

Örneğin bu lamba tasarımda eski çaydanlık, saksı ve kaselerden faydalanılmış. Eski bir çaydanlığı elimize aldığımızda ”hımmm bundan iyi bir lamba olur” demek çok az kişinin aklına gelecek bir fikir. Fakat biz bu fikri çok beğendik. Renkler çok güzel seçilmiş. Özellikle de balkon ve bahçe aydınlatma ürünü olarak kullanmak çok şık olur diye düşünmekteyiz.

Geri Dönüşümle 10 Farklı Lamba Tasarımı Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir