Geri Dönüşüm Fikirleri

Kendi Telefon Kılıfınızı Kendiniz Yapınız

 

Bugün yeni bir geri dönüşüm fikri ile karşınızdayız. Biz bu fikri çok sevdik. Sizlerinde seveceğinizi düşünüyoruz.

Projemiz, eski poşetler ile cep telefonu kılıfı örmek. Fakat sadece telefon kılıfıyla kısıtlı değil tabii ki, isterseniz gözlük kılıfı, isterseniz kalemlik, isterseniz kitap yüzü ya da aklınıza ne gelirse.

İhtiyacınız olan malzemeler, örgü şişi, renkli yazısız naylon poşet ve . Yapılışı ise , plastik torbayı iki cm genişliğinde şerit olarak kesiyoruz fakat püf noktası kopartmadan kesmeye çalışmak.Eğer kopma olursa da kopan yerden bağlamanız.

Sonra 7×14 ölçüsünde ya da telefonunuzun ölçüsünü alıp dikiş paylarını da hesaba katıp bir ters bir düz örgü işlemini yapıyoruz.  İki parça halinde ördüğümüz parçaları, aynı iplikle dikiyoruz. Aynı yöntemle yaptığımız farklı renk iplikle kalp yada başka şekilde süsleme yapıyoruz. Hepsi bu kadar.

Telefon kılıfı yapımının ayrıntılı resimlerini görmek için resim galerisini ziyaret ediniz. Ayrıca resim galerisinde aynı işlemle lamba yapımı resimleri de bulunmakta.

Kendi Telefon Kılıfınızı Kendiniz Yapınız Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir