Genel Dekorasyon

Fransız Tarz Şömine Modelleri

Şöminelere baktığımızda bile , yanmasalar dahi içimiz ısınır. Birde bu harika tasarımların modernize edilmiş hallerini görünce he günümüz mobilyalarına kolayca yakıştırırız hem de evlerimizin köşelerine sempatik birer ısıtıcı koymuş oluruz.

Baktığımızda şöminelerin en göze hitap edeni Fransız tarzı şömine adı verilen modellerdir. Ev dekorasyonuna büyük katkısı bulunan bu buluşun çok sayıda yeni modeli çıkmıştır.

Şöminelerin bu yıl ki sürprizleri şunlardır. Üç boyutlu taşlarla bezeli büyük ebattaki şömine bence yılın en ön plandaki modelidir. Yine kendinden kabartmalı desenlerle hazırlanmış olan beyaz zeminli şömine sarayları hatırlatıyor.

Modern bir şömine isteyenlere ise önerimiz siyah renk ile hazırlanmış olan camlı modeldir. Yazın sevimli birer görünüm için kışın ise sıcacık ortamlar için bu şömineler harikalar.    

Fransız Tarz Şömine Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir