Genel Dekorasyon

Evinizi Süsleyecek Dekoratif Kitaplıklar

Evinizi Süsleyecek Dekoratif Kitaplıklar ile kitaplarınızı daha estetik bir şekilde yerleştirebilir ve evinizin dekorasyonunu da tamamlayabilirsiniz. Sadece kitaplık deyip geçmeyin. Evinizi dekoratif olarak bütünlemek için sizler de birbirinden şık ve gösterişli kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz.

Evinizin havasını değiştirecek birbirinden modern tasarımlı kitaplık modelleri ile kendinize tüm gün vakit geçirebileceğiniz şık bir okuma köşesi de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Evinizi Süsleyecek Dekoratif Kitaplıklar

 

Yuvarlak Kitaplık Modelleri

Estetik olarak muhteşem bir görünüme sahip olan modern bir kitaplık arıyorsanız sizler de seçimlerinizi yuvarlak kitaplık modellerinden yana kullanabilirsiniz. Sadece çalışma odanız için değil salon veya oturma odanızı dekoratif olarak tamamlamak istiyorsanız yuvarlak tasarımlı kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz.

Profilsiz Raflar

Sadece kitapları görebileceğiniz ve herhangi bir raf profilini göremeyeceğiniz kitaplık modelleri ile duvar dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz duvar rafları ayrıca küçük alanlar için de oldukça kullanışlı ve işlevsel bir çözüm üretecektir. Küçük alanlar için alanlardan tasarruf edeceğiniz raflı kitaplık modelleri ile ev dekorasyonunuz için de oldukça estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Ahşap Kasalı Kitaplıklar

Doğal ve naturel bir ev dekorasyonu hazırlamak için ahşap kasalardan daha güzel bir seçim olamaz. Dilerseniz ahşap kasalı kitaplığı kendiniz de yapabilirsiniz. Dilediğiniz büyüklükte ve genişlikte hazırlayabileceğiniz ahşap kasalı kitaplık modeli ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca renkli kasaları tercih ederek daha eğlenceli bir ev dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.

Metal Profilli Kitaplıklar

Genellikle sade ancak göz alıcı ev dekorasyonları için tercih edilen modellerden biri olan metal profilli kitaplık modellerini sizler de eviniz için tercih edebilirsiniz. Özellikle geniş salonlar için oldukça sık tercih edilen kitaplık modellerinden biri olan metal profilli kitaplık modelleri ile sizler de daha modern bir ev dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merdiven Tasarımlı Kitaplıklar

 

Biraz daha estetik açıdan göze hitap eden kitaplık modeli arıyorsanız tercihinizi merdiven tasarımlı kitaplık modellerinden yana kullanabilirsiniz. Dar alanlar için en uygun seçimlerden biri olan merdiven tasarımlı kitaplıklarda dilediğiniz rengi ve modeli tercih edebilirsiniz. Büyük kitaplık modellerine nazaran daha az yer kapladığı için küçük çalışma odaları için de tercih edebilirsiniz.

Sekizgen Tasarımlı Kitaplık Modelleri

Farklı ve göz alıcı tasarımları tercih etmek isteyenlerdenseniz sizler de metal veya ahşap profilli sekizgen tasarımlı kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Duvara monte ederek kullanabileceğiniz sekizgen tasarımlı kitaplık modellerinin içerisine dekoratif objeleri de yerleştirebilirsiniz.

Işıklı Duvar Kitaplıkları

Dar alanları biraz daha göz alıcı ve ferah göstermek için sizler de ışık oyunlarını kullanabilirsiniz. Özellikle ışıklı duvara monte edebileceğiniz kitaplık modelleri dar mekanlar için tercih edebileceğiniz en uygun modellerdendir. Modül olarak satın alabileceğiniz ve oldukça şık tasarımlara sahip olan kitaplıkları ev aydınlatmasına destek olmak için ve dekoratif olarak da tercih edebilirsiniz.

Duvarı Kaplayan Gömme Kitaplıklar

Eğer oldukça büyük bir salonunuz veya geniş bir çalışma odanız var ise sizler de duvara monte edeceğiniz gömme kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Duvarı boydan boya kaplayacak olan kitaplık modelleri evinizi oldukça zarif ve estetik bir görünüme kazandıracaktır. Geniş alanlardaki dağınıklık görüntüsünü de büyük kitaplık modelleri ile ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer boydan boya bir duvarı kaplamak için kitaplık modeli tercih edecekseniz odayı daha ferah göstermek için renk olarak beyazı tercih edebilirsiniz. Ancak biraz daha doğal ve naturel bir dekorasyon havası yaratmak istiyorsanız tercihinizi doğal ahşap renklerinden yana kullanabilirsiniz. Büyük kitaplığınızda şömine detayları ve şık bir okuma köşesi ile sizler de hayal ettiğiniz ev dekorasyonunu hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir