Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Giriş Dekorasyonu

Eve misafir geldiğinde onlara ilk izlenimi hoş bir şekilde sağlamayı eminiz ki, her ev sahibi ister. Biz de bu yazımızda sizler için ev giriş dekorasyonu konusunda bazı tüyolar vermek istedik. Öncelikle evinizin antresinin boyutunu göz önünde bulundurmalısınız.Eğer geniş bir hole sahipseniz, dekorasyon konusunda oldukça geniş alternatifiniz bulunur.. Ancak dar bir holünüz varsa ya da direkt olarak salon gibi bir alana açılıyorsa, dekorasyonu ortama uyum sağlayacak şekilde yapmanızı tavsiye ederiz.

Tüm bunlar için kullanabileceğiniz çeşitli dekoratif alternatifler bulunuyor. Duvarınıza asabileceğiniz bir tablo, şık gözüken bir portmanto ile tüm bunları yapmak mümkün. Tabii öncesinde online olarak bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Yazımızın devamında sizler için bazı ev girişinde kullanabileceğiniz alternatif dekorasyon fikirleri sıraladık. Gelin bu fikirlere birlikte bakalım.

Ev Girişi Dekorasyon Fikirleri 

Ev girişi dekorasyon fikirleri oldukça fazla çeşide sahip diyebiliriz. Geniş bir holünüz bulunuyorsa, portmanto ya da ayakkabı koyabileceğiniz şık bir dolap tavsiye ederiz. Aynı zamanda küçük bir puf ya da tabure tarzında bir mobilya da kullanabilirsiniz. Bu ürün ayakkabı giyerken de size oldukça kolaylık sağlar. Bunun dışında antrede kullanabileceğiniz çeşitli tablo modelleri de mevcut. Ev giriş dekorasyonu için genellikle en çok tercih edilen aksesuarlar da tablolardan oluşuyor diyebiliriz. 

Ufak ama çoklu olarak alabileceğiniz tablolar ile evinizin giriş duvarını oldukça hareketli gösterebilirsiniz. Bu da tabii ki misafirlerinize oldukça hoş gözükecek bir ilk izlenim olabilir. Ayrıca seçeceğiniz ayakkabılık ya da portmantonun ayna olan bir kısmı olursa, çok daha işlevli ve dekorasyon yanlısı olabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurursak, ev girişiniz için kullanabileceğiniz çeşitli dekorasyon alternatifleri var. İçlerinden evinize uygun olanı seçmek ise, sizin kararınız.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir