Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonları

Evinizin dekorasyonu için dikkat etmeniz gerek bazı noktalar vardır. En başta renk ahengi gelmektedir. Ev dekorasyonları denilince gözün temasındaki renk bütünlüğü gelmektedir.

Odaların yapısı ve şeklini içerisindeki eşyalar ile bütünlük arz ettirmek gerekir. Salondan başlayarak evinizin kendini göstermesini sağlayabilirsiniz. Salondaki tavandan itibaren oluşturulan camlar evin ışığının hareketlendirmesine sebep olacaktır. İçeride bir hareketlilik ve görsel şölen oluşturacaktır. Çerçevelerin perdeler ile oluşturduğu sadelik ve duvarların yapısı eşyalar ile komple bir bütünlük kazandıracaktır.

Oturma odalarında bulunan kolon ve kirişlerin hareketi nişler yardımı ile sağlanarak odaya bir hava katılması sağlanabilir. Oda renk konseptine uyumlu ışık saçan nişlerin havası da çok farklı olacaktır. Duvarlarına da dilerseniz hareket katması için taş duvar görüntüsü kazandırabilirsiniz.

Perdelerin renk tonunu yastık ve biblolarınız ya da abajur rengi ile ahenkli hale getirebilirsiniz. Turkuaz ve tonları ile odanız ya da bir bölümünün hareketlenmesi ve güzelleşmesi sağlanabilir. Bu tonun dinginliği ve huzur veren yapısı ile evdeki ruhsal metabolizmalarınız yelkenlerini indirir.

Üç boyutlu görsel etkileme sunan paneller ile odalarınızı hareketlendirebilirsiniz. Seçeceğiniz desenler ile romantik bir yatak odası tasarlayabilirsiniz.

Ev eşyaları dekorasyonu sağlamak adına duvarların taş görünümünden renk ahengine kadar bir çok hareketlilik aracı kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyon örnekleri ile seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Dekoratif perde konusunda 2017 yılındaki perde modelleri göz kamaştırıyor acaba nerde o kamaştırıcı perdeler ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir