Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorları

Bu yılın ev dekorları değişen yenilenen ve renklenen yaşam alanlarının izlerini taşıyor. Yılın trendleri, farklı tarzları ile işe ev dekorları;

Salonunuza renk katın

Öne çıkan renkleri olan mavi, soluk pembe ve pastel tonlarında yeşil ile sarının modada olduğu gibi yaşam alanlarımızda da üstünlüğünü kurduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de koltuk takımlarında, yemek takımlarında ve L koltuk çeşitlerinde bu renklerin birkaç tanesinin aynı anda kullanılıyor. Yine masa ve sandalyelerde, avizelerde, duvar kağıtlarında, halılarda ve perdelerde de aynı kombini görmek mümkün. Yani bu yıl hem evinizi hem de hayatınızı renklendiriyor.

Yatak odaları sıradanlıktan çıkıyor

Ev dekorları’ nın dikkat çeken bir diğer alanı da yatak odaları. Genelde sadeliğin tercih edildiği yatak odalarında bu kez biraz hareketlilik ve ferahlık görüyoruz. Yatakl örtülerinin bahar esintilerini yansıtan renkliliği, stor perdelerde renkliliğin ön plana çıkması salonlar kadar yatak odalarını da etkisi altına almış durumda. Ev dekorların’da banyo ve mutfaklarda da aynı hareketlilik mevcut. Renkli döşemeler ve fayanslar, taşlar ve aksesuarlarla döşenen banyo ve mutfaklar, salon ve yatak odalarından geri kalmıyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. salon dekorasyonu konusunda en önemli nokta 2017 yılının salon dekorasyonuna bakmaktır.

  2. salonumu değiştiren modelleri bulmak ve almak istiyorum 2017 salon modelleri nerede.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir