Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyon Modelleri

Ev dekorasyonunda bu yılın modellerine baktığımızda karşımıza özellikle de salonlarda büyük değişimler yaşandığını görüyoruz.

Salon modelleri

Ev dekorasyon modelleri kategorisinin öne çıkan modelleri renkli koltuk takımları ile uyumlu renkli halılar, stor yere kadar uzanan perdeler, ahşap ağırlıklı TV üniteleri ve masalar, büyük geniş vazo ve çiçeklerle donatılmış bir dizayn, yine büyük süslü avizeler ve duvarları süsleyen büyük tablolar göze çarpıyor.

Mutfak ve banyolar

Ev dekorasyon model resimleri ile banyo ve mutfak dekorasyonlarında sadeliğin ön planda olduğunu görüyoruz.  Açık renklerin daha fazla kullanıldığı mutfak ve banyoda granit, mermer ve kalebodur döşemeler, yine duvar döşemelerinde dekoratif şekillerin ön plana çıktığı, ayrıca ferahlığın ve aydınlığın daha belirgin olduğunu söyleyebiliriz. Ahşap renklerin banyo ve mutfaklarda da önceliğini koruduğu ev dekorasyon modelleri,  renkli taşların zemin canlandırmada tercih edildiği bir dönem.

Bahçe ve balkonlar

Ev dekorasyon yeni modeller arasında bahçe ve balkonlarda kullanılan, büyük ve küçük çok sayıda saksılar içerisinde çiçekler karşımıza çıkıyor. Yine ahşap tonlarında bahçe ve balkon masa ve sandalyelerle dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir